Rreth nesh

Rreth luxo çadrës

Rreth luxo çadrës

Sichuan Aixiang Teknologjia Co, Ltd, është ekspert i strukturës dritë-peshë arkitektonike në Kinë, me dy markave, Aixiang Bujqësisë dhe luxo çadrës nën është emri.

Kompania është e vendosur në Chengdu, të lartë alumini tendë prodhuesi dhe shitjet e kompanisë të përbashkët në Kinë perëndimore.

Ne jemi të angazhuar në projektimin dhe prodhimin e one-stop shërbim rast projekt, dhe produktet tona dhe pas shërbimit të njihen nga kudo jashtë dhe konsumatorët vendas. Ne jemi të përkushtuar për të siguruar harton shumë të personalizuar dhe të përshtatur çadrën glamping, tendë turistik luksoz, dhe tendë hotel për vendin skenik, të pasurive të patundshme turistik, ekologjike ndërmarrjeve hotelierike të kohës së lirë, të planifikimit dizajn mjedisit dhe të njësive të tjera relevante.

Ne kemi një përzgjedhje të gjerë të tendave galmping, bazat e të dhënave të tendave të nxehta për zgjedhjen tuaj.
Për klientët që kërkojnë një dizajn më inovativ me porosi, ne mund të ofrojmë shërbime të personalizuara të nivelit të lartë.
Ne ofrojmë një gamë të plotë shërbimesh nga dizajni i konceptit deri tek zbatimi i projektit në kampim.

për ne (4)
për ne (3)
për ne (2)
rreth nesh (1)

Zgjidhja Turn-kyç për Struktura arkitektonike dritë-peshë

Kompania ka pajisje moderne të prodhimit, hulumtim dhe zhvillim të fortë forcën dhe ndërtimit, ekip profesional me kombinuar me vitet e eksperiencës teknike. Ne ofrojmë projektimin, prodhimin, instalimin dhe shërbimet e mirëmbajtjes për të gjitha llojet e aliazh alumini dhe të lehta-peshë strukturat kornizë çeliku.
Departamenti i Inxhinierisë dhe Teknologjisë tani ka dy ndërtuesit PRC Certified klasit të parë, tre ndërtuesit PRC Certified klasit të dytë, shtatë designers lartë dhe gjashtëmbëdhjetë të shitjes, të cilët janë në punët e tyre më shumë se 5 vjet dhe mund të sigurojë dizajn profesional produktit dhe zgjidhje të projektit për klientët shpejt dhe me efikasitet

Company Kultura

Vlerat tona: falënderim, i ndershëm, profesional, i pasionuar, bashkë-operative
Luxo çadrës mban filozofia e biznesit se integriteti si rrënjë, Cilësia vjen e para, risi vetë-varur me qëndrim të ri për të standardizojë çdo detaj të operacionit, duke siguruar kosto-efektive produkt dhe shërbimit të konsumatorëve në shtëpi dhe jashtë vendit me qëndrimin tonë të ri.
Ne jo vetëm të sigurojë një nivel të shërbimit që i bën klientët tanë të ndjehen si mbretër. Ai është gjithmonë i mirëpritur ngrohtësisht në fabrikën tonë për hetim të punës-vend, të mirëpritur për të ndërtuar një marrëdhënie biznesi-partner me ne.