Përshtatje ekskluzive Kampi Indian Tipi

2023

Pekin, Kinë

tendë safari*1, tendë në formë guaskë*1, tendë me tendë e madhe tipi*2, tendë indiane e personalizuar*6

Kampingu luksoz në natyrë i papërshkueshëm nga uji, PVC Tipi me tendë kampeje për të rriturit

Madhësia e tendës:5.5 m diametër, 7 m lartësi

Madhësia e korridorit:3.3M lartësi,2.3M gjatësi,3M gjerësi

Materiali i tendës:PVC e bardhë 850 g

Skeleti i tendës:Çeliku i galvanizuar

Aplikacioni i përdorimit:Hotel

Kjo tendë u personalizua nga një klient që erdhi tek ne me stilin e tendës së një kampi të nivelit të lartë në Malajzi.Kjo tendë ka një dizajn inovativ në çadrën tradicionale piramidale, duke shtuar një hapje në derën e tendës, e cila jo vetëm mund të mbrojë privatësinë, por edhe të përdoret si një zonë shumëfunksionale.

Në këtë kamp prodhuam gjithsej 6 tenda indiane, të cilat të gjitha përdoren për banim.Hapësira e banimit të çadrës është 24 metra katrorë, dhe tarraca e jashtme është rreth 7 metra katrorë, e përshtatshme për 1-2 persona.

Kampimi i Bardhë në natyrë i vogël Kampimi për të rriturit

 

 

Madhësia e tendës:Diametri 8-10 m, lartësia 5,5 m

Mbulesa e tendës:420 g kanavacë dhe 850 g PVC

Skeleti i tendës:Tub i rrumbullakët prej druri të ngurtë + çeliku Q235

Aplikacioni i përdorimit:Dasma, festa, restorant etj

Kjo tendë safari me tendë është një tendë me tendë gjigande shumë e njohur.Ky kamp është përshtatur me dy madhësi standarde me diametër 8 metra, dhe diametri maksimal i çadrës është 10 metra pas shpalosjes.Rrethinat e çadrës mund të palosen për të formuar një hapësirë ​​gjysmë të mbyllur.
Në këtë kamp janë vendosur dy tenda krah për krah.Përdoret si restorant dhe ambjent feste

Madhësia e tendës:5 m gjerësi, 8 m gjatësi

Materiali i tendës:1100 g PVDF

Skeleti i tendës:Tub çeliku Q235

Aksesorët:Dritare e rrumbullakët me aliazh alumini, derë xhami e zbrazët nga aliazh alumini

Aplikacioni i përdorimit:sallon

Kjo tendë në formë guaska është një tendë hoteli e nivelit të lartë e projektuar dhe prodhuar ekskluzivisht nga ne.Për shkak të pamjes së saj unike dhe jetesës komode, ajo është e dashur nga shumë klientë.
Hapësira e banimit të çadrës është 26.5 metra katrorë.Brenda ka një zonë të vogël pushimi, dhomë gjumi dhe një banjë të pavarur.Shtresa izoluese është instaluar brenda çadrës, e cila luan një rol të mirë në ruajtjen e nxehtësisë, izolimin e zërit dhe izolimin termik.

Madhësia e tendës:gjerësia-5m,gjatësia-9m,lartësia-3.5m

Materiali i çatisë së tendës:850 g/㎡ PVC

Materiali i murit të tendës:420 g kanavacë

Skeleti i tendës:Dru i fortë antikoroziv

Dera:Derë me zinxhir kanavacë me ekran të insekteve

Aplikacioni i përdorimit:dhomë

Tenda e safarit është një tendë e dashur nga shumë kampe brenda dhe jashtë vendit.Ka formë të rregullt, nuk humb hapësirë, është i lirë dhe instalohet lehtë.Ndërsa ka një mjedis jetese relativisht të rehatshëm, ai mund të jetë sa më afër natyrës.
Madhësia e çadrës është 5*8M, dhe hapësira e brendshme është 26.5 metra katrorë.Hapësira e dhomës së gjumit dhe banjës janë të planifikuara në ambientet e brendshme, e cila është e përshtatshme për 1-2 persona.

LUXO TENT është një prodhues profesionist i tendave hoteliere, ne mund t'ju ndihmojmë klientintendë glamping,tendë me kube gjeodezike,shtëpi tendë safari,tendë ngjarje alumini,tenda hoteli me pamje me porosi,etj. Ne mund t'ju ofrojmë zgjidhje totale të tendave, ju lutemi na kontaktoni për të na lejuar t'ju ndihmojmë të filloni biznesin tuaj glamping!

Adresë

Nr.879, Ganghua, Distrikti Pidu, Chengdu, Kinë

E-mail

sarazeng@luxotent.com

Telefoni

+86 13880285120
+86 028-68745748

Shërbimi

7 dite ne jave
24 ore ne dite


Koha e postimit: Qershor-19-2023