Kompania jone

PSE NA ZGJODHET NE

TENDA LUXO është themeluar në vitin 2015, e cila është një furnizues që fokusohet në ofrimin e klientëve me zgjidhje të përgjithshme për tendat e hoteleve luksoze të egra.Pas vitesh eksplorimi dhe përmirësimi, hotelet tona aktuale me tenda kanë një shumëllojshmëri dizajnesh, struktura të forta dhe ndërtim të lehtë.Më e rëndësishmja, çmimi dhe kostoja janë ulur shumë, gjë që redukton rreziqet e investimit për investitorët e hoteleve.LuxoTent, synon t'u ofrojë klientëve produkte tendash me sigurimin e cilësisë dhe mbrojtjen e markës.Me dizajn unik, cilësi të shkëlqyer, çmim ish-fabrika dhe sistem të përsosur pas shitjes, pronarët dhe shpërndarësit e hoteleve në mbarë botën zgjerojnë biznesin e tyre të tregut lokal Ofron mbështetje të fortë.

Produkte me cilësi të lartë

Tendat tona përdorin materiale të zgjedhura dhe teknika prodhimi me cilësi të lartë.Çdo tendë do të testohet në fabrikë përpara dorëzimit për të siguruar cilësinë e produktit.

Shërbimi me një ndalesë

Ne mund t'ju ofrojmë shërbime me një ndalesë të tillë si projektimi, prodhimi, transporti dhe instalimi i tendës sipas nevojave tuaja.

Ekipi profesional

Ne kemi personel profesional të prodhimit, projektues dhe personel shitjesh.Ne kemi një përvojë shumëvjeçare në çadrat e hoteleve dhe mund t'ju ofrojmë shërbime profesionale.

Pas sherbimit te shitjes

Ne do t'ju ofrojmë shërbim 1-vjeçar të garancisë pas shitjes dhe kemi një ekip profesional për të zgjidhur problemet për ju online 24 orë në ditë.

FABRIKA JONË

ne kemi një histori të provuar të përsosmërisë në projektimin, prodhimin dhe shitjen e tendave të hoteleve me cilësi të lartë.Fabrika jonë e tendave krenohet me një sipërfaqe të gjerë prej 8200 metrash katrorë, me mbi 100 punonjës të kualifikuar, duke përfshirë 40 punëtorë profesionistë të prodhimit, 6 makina të specializuara CNC dhe punëtori të dedikuara prodhimi për prodhimin e skeleteve, përpunimin e pëlhurës gomuar dhe mostrat e tendave.Nga jashtëçadrat e hotelit to tenda me kube gjeodezike, shtëpi tendë safari,tenda aliazh alumini për ngjarje, çadrat gjysmë të përhershme të magazinës, çadrat e dasmës në natyrë, dhe produkte të tjera, ne jemi të specializuar në plotësimin e të gjitha nevojave tuaja për strehim në natyrë.Me përvojën dhe ekspertizën tonë të pasur, ju mund të na besoni për të ofruar cilësi dhe mjeshtëri të pashembullt për të gjitha kërkesat tuaja për tendat e hotelit.

Punëtori për prerjen e profilit

Punëtori për prerjen e lëndëve të para

fabrika 4

Magazina

fabrika 3

Punëtoria e prodhimit

Punishtja e përpunimit të gomuarit1

Punëtori e përpunimit të gomuarit

fabrika 5

Zona e mostrës

makinë4

Makinë profesionale

Lëndë e parë me cilësi të lartë

Materialet tona i janë nënshtruar testeve rigoroze nga shteti dhe janë përzgjedhur me kujdes nga burimet më cilësore.Tendat tona të hotelit janë të dizajnuara me qëndrueshmëri dhe funksionalitet të jashtëzakonshëm në mendje, duke siguruar që ato të përballojnë edhe kushtet më të vështira të motit. Çdo hap i përpunimit trajtohet nga profesionistë, duke siguruar që çdo tendë të mos jetë vetëm rezistente ndaj erës, rezistente ndaj flakës dhe korrozionit - i lirë por edhe i qëndrueshëm dhe afatgjatë.Kjo garanton që tendat tona të mbeten strukturore të qëndrueshme, edhe në kushtet më të vështira të motit.

Lëndët e para të aliazhit të aluminit3

Tub çeliku Q235

DSCN9411

6061-T6 aliazh alumini i aviacionit

dru i fortë

Dru i ngurtë

Derë xhami aliazh alumini

Derë prej xhami

punëtori materiale

Çeliku i galvanizuar

lëndë e parë gomuar

850g/㎡ pëlhurë gome PVC

KONTROLLI I INSTALIMIT

Përpara se tendat tona të paketohen dhe dërgohen, secila prej tyre i nënshtrohet instalimit dhe inspektimit të kujdesshëm në fabrikën tonë për t'u siguruar që të gjithë aksesorët janë të saktë dhe në gjendje të përsosur pune.Jini të sigurt se kur zgjidhni kompaninë tonë, ju po zgjidhni cilësinë dhe besueshmërinë në çdo hap të rrugës.

Çadra e kërmillit

Tendë me kube ngjarjesh 20 M

Tenda me kube 5M kafe me perde

Tenda me guaskë deti dhe tendë kube

Tenda Safari-M8

Tenda e lehtësimit Safari

PAKETIM I FORTE

Angazhimi ynë për të ofruar produkte me cilësi të lartë është i dukshëm në çdo aspekt të operacioneve tona.Ne krenohemi me produktet tona të veshura në mënyrë profesionale dhe të paketuara me kujdes, të cilat vijnë në kuti të forta prej druri të krijuara për të kursyer hapësirën e transportit duke siguruar që mallrat të mbeten në gjendje të pacenuar gjatë transportit në distanca të gjata.Me ne, ju mund të jeni të sigurt se po merrni produkte që janë jo vetëm të nivelit të lartë në cilësi, por edhe të paketuara me kujdes për të garantuar dërgimin e tyre të sigurt.

IMG_20201231_165141

Petëzim

Paketimi me skelet

Mbështjellës flluskë

ambalazh gomuar

Paketim pëlhure gomuar

Ambalazh druri

Kuti druri