• Safari Ten
 • Tenda e Lotusit
 • shtëpi kërmill tendë

Turn-kyç zgjidhje

Si prodhuesi kryesor, furnizuesit, tregtar dhe ofrues shumicë e Hotel çadrës. Ne jemi të angazhuar në ofrimin e një zgjidhje të plotë të kthehet-kyç për të gjitha nevojat e klientëve tanë. Ne ofrojmë shërbime të projektimit, instalimit, trillim dhe të mirëmbajtjes për të gjitha llojet e tenda.

 • Komunikoni detajet kërkesat e projektit

  Komunikoni detajet kërkesat e projektit

 • A e projektimit dhe kuotimit të projektit

  A e projektimit dhe kuotimit të projektit

 • Plani i prodhimit Bulk

  Plani i prodhimit Bulk

 • Instalimin, gjykimi dhe pas -SHËRBIMI

  Instalimin, gjykimi dhe pas -SHËRBIMI

projekt

Luxo Tent ka ndërtuar për klientët në mbarë botën, plotësimin e nevojave të mjediseve klimat të ndryshme dhe terrenit.

 • Luksoze Glass Dome Tent

  Luksoze Glass Dome Tent

  Luksoze Glass Dome Tent në Kinë

 • Luksoze Multi-Side Resort çadrës

  Luksoze Multi-Side Resort çadrës

  Lusury Multi-side çadrës Resort në Marok

 • Multi-pik Kombinoje tendë

  Multi-pik Kombinoje tendë

  Eco Multi-pik Kombinoje tendë në Australi

 • Multi-Side çadrës Glamping

  Multi-Side çadrës Glamping

  Multi-side Glamping Hotel Tent në Kinë

 • Outdoor Aman Hotel Tent

  Outdoor Aman Hotel Tent

  Dizajni i ri i jashtëm çadrës Aman në Indi

 • Tenda e Glamping Safari

  Tenda e Glamping Safari

  Luksoze Safari Glamping Tent Resort në Slloveni

 • 208

  vendet

 • 208

  projektet

 • +10000

  Tenda shitur

 • 583

  Designs

 • untitled

Sichuan Aixiang Teknologjia Co, Ltd, është ekspert i strukturës dritë-peshë arkitektonike në Kinë, me dy markave, Aixiang Bujqësisë dhe luxo çadrës nën është emri.
Kompania është e vendosur në Chengdu, të lartë alumini tendë prodhuesi dhe shitjet e kompanisë të përbashkët në Kinë perëndimore.
Ne jemi të angazhuar në projektimin dhe prodhimin e one-stop shërbim rast projekt, dhe produktet tona dhe pas shërbimit të njihen nga kudo jashtë dhe konsumatorët vendas.