Glamping hotel me tendë luksoze në preri

2023

Sichuan, Kinë

Tenda poligonesh e bashkuar*1, tendë me membranë tensioni*1, tendë hoteli gjashtëkëndësh*2, tendë me kube gjeodezike*6

glamping 6 m diametër pvc gjeodezike tendë kube hotel turistik

Madhësia e tendës:6 m diametër

Mbulesa e tendës:850 g PVC

Skeleti i tendës:Tub çeliku i galvanizuar Q235

Dera:derë xhami me tendë

Aksesorët:Ventilator i shkarkimit diellor, vrima të veshëve të maces që marrin frymë

Aplikimi i përdorimit:Akomodimi ne hotel

Tenda me kupolë pvc është tenda e hotelit më e përdorur, me një pamje unike gjysmërrethore, të lehtë për t'u instaluar dhe me çmim të lirë, e dashur nga shumë kampe brenda dhe jashtë vendit.
Në këtë tokë kullotë janë vendosur gjithsej 6 tenda me kupola gjeodezike, me diametër 6m dhe një hapësirë ​​të brendshme prej 28 metrash katrorë, të pajisura me një krevat dopio dhe një banjë të tërë.Për shkak të kohës së gjatë të rrezeve të diellit direkte në pllajë, temperatura në tendë është e lartë pasditeve, kështu që ventilatorët e shkarkimit diellor janë instaluar në ambiente të mbyllura për të siguruar qarkullimin e ajrit në tendë.Pjesa e përparme e tendës është prej PVC transparente, dhe ju mund të shijoni peizazhin e mrekullueshëm ndërsa jeni shtrirë në krevat.

glamping me diametër 6m pvc gjeodezike tendë kupole hotel turistik1
glamping me diametër 6m pvc gjeodezike tendë kupole hotel resort2
glamping 6m diametër pvc kupolë gjeodezike çadra hotel resort4

Madhësia e tendës:6*7M,10*12M

Materiali i çatisë së tendës:1050 g/㎡ PVDF

Skeleti i tendës:Kornizë çeliku e galvanizuar

Muri:Mur qelqi me aliazh alumini

Aplikimi i përdorimit:suite

Çadra luksoze e lozhës ploygon është një tendë hoteli e rëndë. Kjo është një tendë gjysmë e përhershme me porosi. Mund të kombinohet në mënyrë arbitrare në dhoma çadrash të madhësive të ndryshme nga një, dy ose tre.Pjesa e sipërme e tendës është prej materiali PVDF 1050 g, i cili është i papërshkueshëm nga uji, rezistent ndaj flakës, i lehtë për t'u pastruar dhe ka një jetë të gjatë shërbimi.Skeleti është prej tub çeliku të galvanizuar, i cili është i fortë dhe i qëndrueshëm.Muri është bërë nga muri prej xhami i të gjithë aliazh alumini, duke ju lejuar të shijoni peizazhin në të gjitha aspektet.

Dimensionet e modelit baze jane 6*7 metra, me nje hapesire te brendshme 32 metra katrore dhe brenda ka dy ambjente te vecanta, dhoma e gjumit dhe tualeti.
Madhësia e çadrës një copë është 10*12M, dhe hapësira e brendshme është rreth 90 metra katrorë.Ka tre dhoma te pavarura, nje dhome ndenjeje dhe dy dhoma gjumi me banjo private.Eshte shume i pershtatshem per tu perdorur si nje suite familjare luksoze.

çati pvdf dhe çadra e tendës së tensionit me mur xhami2
Shtëpia e tendës së tendosjes së tensionit të çatisë dhe murit prej xhami pvdf1

Madhësia e tendës:10*12 m

Materiali i çatisë së tendës:1050 g PVDF

Skeleti i tendës:Tub çeliku Q235

Muri:Mur xhami i zbrazët i aliazhit të aluminit

Aplikimi i përdorimit:Dhoma e ngrënies

Struktura e përhershme e tendës është bërë me një kornizë çeliku të galvanizuar rëndë, shtylla çeliku, çati PVDF 1050 g dhe xham të zbrazët të kalitur.Këto janë më të qëndrueshmet. Kjo lloj tende ka një gamë shumë të gjerë përdorimesh dhe mund të përdoret si hotele, restorante, pritje, ekspozita dhe më shumë.Është një tendë gjysmë e përhershme, e lehtë për t'u instaluar dhe vendosur dhe ka një jetë të gjatë shërbimi.

çati pvdf dhe mur xhami i çadrës së tendosjes poligonike3

LUXO TENT është një prodhues profesionist i tendave hoteliere, ne mund t'ju ndihmojmë klientintendë glamping,tendë me kube gjeodezike,shtëpi tendë safari,tendë ngjarje alumini,tenda hoteli me pamje me porosi,etj. Ne mund t'ju ofrojmë zgjidhje totale të tendës, ju lutemi na kontaktoni për të na lejuar t'ju ndihmojmë të filloni lepujt tuaj të glamping!

Adresë

Nr.879, Ganghua, Distrikti Pidu, Chengdu, Kinë

E-mail

sarazeng@luxotent.com

Telefoni

+86 13880285120
+86 028-68745748

Shërbimi

7 dite ne jave
24 ore ne dite


Koha e postimit: Korrik-12-2023