Tenda Safari e Hotelit Luksoz Glamping

Përshkrim i shkurtër:


 • Marka:Tenda Luxo
 • Jetëgjatësia:15-30 vjet
 • Ngarkesa e erës:88 km/H, 0,6 KN/m2
 • Ngarkesa e borës:35 kg/m2
 • Korniza:alumini i ekstruduar i fortë 6061/T6 i cili mund të zgjasë më shumë se 20 vjet.
 • Fortësia:15 ~ 17 HW
 • Vendi i origjinës:Chengdu, Kinë
 • Detajet e produktit

  Etiketat e produktit

  01

  01

  01

  Përshkrimi i prodhimit

  Tenda Safari është një tendë e njohur luksoze për glamping.Kllapa e materialit prej druri dhe pjesa e jashtme e kanavacës së thellë kaki, tenda luksoze e safarit ruan pamjen e tendës tradicionale të kampingut.Megjithatë, mjedisi i jetesës së të parëve është përmirësuar shumë.Zhvendosja e ambientit të jetesës në shtëpinë moderne në tendë i lejon njerëzit në natyrë, por të kenë ndjenjën e të jetuarit në hotele urbane.

  Tenda Safari e Hotelit Luksoz Glamping

  Opsioni i zonës 16m2, 24m2, 30m2, 40m2
  Materiali i çatisë prej pëlhure PVC/PVDF/PTFE me ngjyra opsionale
  Materiali i murit anësor Kanavacë për membranën PVDF
  Veçori e pëlhurës 100% i papërshkueshëm nga uji, rezistenca ndaj UV-së, vonesa ndaj flakës, Klasa B1 dhe M2 e rezistencës ndaj zjarrit sipas DIN4102
  Derë & Dritare Derë dhe Dritare xhami, me kornizë aliazh alumini
  Opsionet shtesë të përmirësimit Veshje e brendshme dhe perde, sistem dyshemeje (ngrohje ne dysheme me uje/elektrike), kondicioner, sistem dushi, mobilje, kanalizim

 • E mëparshme:
 • Tjetër: