• Десет Safari
 • Шатор на Лотус
 • раковина шатор куќа

Клуч решение

Како еден од водечките производителот, снабдувачот, трговец и снабдувач на големо Хотел шатор. Ние сме ангажирани во понудата на целосна клуч решение за сите потреби на нашите клиенти. Ние нудиме услуги проектирање, инсталација, изработка и одржување на сите видови на шатори.

 • Комуницирајте детали на проектните барања

  Комуницирајте детали на проектните барања

 • Дали дизајнот и котација на проектот

  Дали дизајнот и котација на проектот

 • Масовно производство план

  Масовно производство план

 • Инсталација, претрес, а по -service

  Инсталација, претрес, а по -service

Проект

Luxo шатор има изградено за корисниците од целиот свет, задоволување на потребите на различни средини климатски услови и теренот.

 • Луксузни стаклена купола шатор

  Луксузни стаклена купола шатор

  Луксузни стаклена купола шатор во Кина

 • Луксузни Мулти-Side Resort Шатор

  Луксузни Мулти-Side Resort Шатор

  Lusury Мулти-страна одморалиште шатор во Мароко

 • Мулти-врв Комбинираат Шатор

  Мулти-врв Комбинираат Шатор

  Еко Мулти-врв Комбинираат шатор во Австралија

 • Мулти-Side Glamping Шатор

  Мулти-Side Glamping Шатор

  Мулти-страна Glamping Шатор хотел во Кина

 • Отворен Аман Шатор Хотел

  Отворен Аман Шатор Хотел

  Нов дизајн на отворено Аман шатор во Индија

 • Safari Glamping Шатор

  Safari Glamping Шатор

  Луксузен сафари Glamping Шатор одморалиште во Словенија

 • 208

  земји

 • 208

  проекти

 • +10000

  шатори Продаден

 • 583

  дизајни

 • Untitled

Сечуан Aixiang технологија копродукции, Ltd е експерт за лесни структура во Кина, со две марки, Aixiang земјоделство и Luxo шатор под тоа име.
Компанијата е лоцирана во Ченгду, алуминиум производителот шатор на врвот и на продажбата на заедничка компанија во Западна Кина.
Ние сме ангажирани во дизајн и производство на еден-стоп случај проектот услуга, а нашите производи и по-сервис се признати од каде и во странство и домашни клиенти.