Tenda me kube qelqi në pyllin e Kanadasë

2022

Kanadaja

Tendë në formë kërmilli* Tenda me kube xhami me diametër 1,10 m * tendë me kube xhami me diametër 1,12 m * 1

Tenda me kube gjeodesiko qelqi me diametër 12 m

Madhësia e tendës:10m dhe 12m diametër

Materiali i tendës:Të gjitha xhami i zbrazët

Skeleti i tendës:6061-T6 aliazh alumini

Aksesorët:Dere xhami alumini, perde elektrike

Aplikacioni i përdorimit:sallon, studio yoga

Kampi ka një tendë me kube xhami me diametër 10 metra dhe 12 metra, dhe hapësira e madhe e brendshme do të shndërrohet në dhomën e jogës së hotelit dhe hapësira plotësisht transparente prej xhami do t'i lejojë mysafirët të shijojnë pamje 360 ​​gradë të pyllit brenda.Thyerja e kufijve midis mysafirëve dhe natyrës.

Tenda me kube xhami me diametër 12 m
Tenda me kube gjeodezike xhami 12m

Madhësia e tendës:8*9M

Materiali i tendës:1050g PVDF i papërshkueshëm nga uji

Skeleti i tendës:Aliazh alumini i aviacionit

Aksesorët:Derë xhami alumini, ventilator shkarkimi

Aplikacioni i përdorimit:sallon

Në këtë pyll, klienti ndërtoi shumë shtëpi hoteli unike, tenda me guaskë është gjithashtu një ekzistencë unike.Shtresa e dyfishtë e izolimit dhe soba bëjnë të mundur shijimin e pamjes në dhomën e hotelit në dimrin e ftohtë.

Tendë hoteli me mbulesë pvdf me kornizë alumini në formë guaska deti

LUXO TENT është një prodhues profesionist i tendave hoteliere, ne mund t'ju ndihmojmë klientintendë glamping,tendë me kube gjeodezike,shtëpi tendë safari,tendë ngjarje alumini,tenda hoteli me pamje me porosi,etj. Ne mund t'ju ofrojmë zgjidhje totale të tendave, ju lutemi na kontaktoni për të na lejuar t'ju ndihmojmë të filloni biznesin tuaj glamping!

Adresë

Nr.879, Ganghua, Distrikti Pidu, Chengdu, Kinë

E-mail

sarazeng@luxotent.com

Telefoni

+86 13880285120
+86 028-68745748

Shërbimi

7 dite ne jave
24 ore ne dite


Koha e postimit: Korrik-10-2023