за нас

За Luxo Шатор

За Luxo Шатор

Сечуан Aixiang технологија копродукции, Ltd е експерт за лесни структура во Кина, со две марки, Aixiang земјоделство и Luxo шатор под тоа име.

Компанијата е лоцирана во Ченгду, алуминиум производителот шатор на врвот и на продажбата на заедничка компанија во Западна Кина.

Ние сме ангажирани во дизајн и производство на еден-стоп случај проектот услуга, а нашите производи и по-сервис се признати од каде и во странство и домашни клиенти. Ние сме посветени да обезбедат високо персонализирани дизајни и кориснички glamping шатор, луксузно одморалиште шатор, и хотелот шатор за сценско место, туризам недвижности, еколошки одмор угостителски претпријатија, планирање на животната средина дизајн и други релевантни единици.

Имаме широк избор на балсами за шатори, топли бази на податоци за шатори за вашиот избор.
За клиентите кои бараат иновативни сопствени дизајни, можеме да обезбедиме врвни кориснички услуги.
Ние нудиме целосен опсег на услуги од дизајн на концепти до имплементација на проектот во кампот.

за нас (4)
за нас (3)
за нас (2)
за нас (1)

Клуч решение за лесни архитектонски структура

Компанијата има модерна производствена опрема, силна истражување и развој сила и изградба, професионален тим со комбинација со години на технички искуство. Ние нудиме проектирање, производство, инсталација и одржување на услуги за сите видови на алуминиум и лесна челична рамка структури.
Одделот за инженерство и технологија сега има две конструкторски НР Кина сертифициран од прва класа, три конструкторски НР Кина сертифициран втора класа, седум високи дизајнери и шеснаесет продажбата, кои се на своите работни места во текот на 5 години и може да обезбеди професионален дизајн на производи и решенија на проектот за клиенти брзо и ефикасно

компанијата култура

Нашите вредности: Денот на благодарноста, чесни, професионални, страсни, ко-оперативец
Luxo Шатор држи бизнис филозофијата дека интегритетот како коренот, квалитетот е на прво, независни иновации со нов став за стандардизација на секој детал на работа, обезбедување на ефективни производи и услуга на клиентите во земјата и странство со нашиот нов став.
Ние не само што обезбеди ниво на услуга која го прави на нашите клиенти се чувствувам како член на кралското семејство. Тоа е секогаш топло добредојде на нашата фабрика за истрага работа-сајт, добредојде да се изгради бизнис-партнер однос со нас.