Hotel tendë me strukturë membranore në Maldive

2018

Maldivet

71 strukturë membranore e vendosur

Ky është një hotel i madh luksoz i vendosur në një ishull në Maldive.I gjithë hoteli është ndërtuar mbi ujin e detit.Çatia e hotelit është prej materiali të bardhë PVDF, i cili ka formën e një varke me vela.Dhomat janë të rregulluara majtas dhe djathtas si pendë peshku, me gjithsej 70 dhoma.Hapni derën e dhomës së hotelit për të ndjerë rrezet e diellit, ujin e detit, plazhin dhe shijoni peizazhin simpatik të Maldiveve.

Hotel tendë me strukturë membranore me porosi në Maldive7

Kjo tendë është një tendë me strukturë membranore.Skeleti i përgjithshëm është prej tub çeliku të galvanizuar me bojë pjekjeje.Pëlhura e gomuar është bërë nga materiali membranor PVDF 1050g, i cili ka tension më të fortë, rezistencë ndaj temperaturës së lartë, rezistencë ndaj korrozionit, rezistent ndaj ujit dhe pastrim të lehtë.

13

Historia e Projektit

provim

Klienti na tregoi mjedisin e hotelit në fazën e hershme, ne projektuam dhe personalizuam këtë çati të strukturës membranore për klientin në bazë të nevojave të tyre, dhe prodhuam mostra për ta në fabrikë, dhe klienti erdhi për të konfirmuar që mostrat i plotësonin nevojave.

inspektimi i cilësisë7

Prodhimi

Pasi të konfirmohet se mostra është e saktë, fillojmë prodhimin e të gjitha profileve të të gjithë projektit.Pas përfundimit të prodhimit, klienti vjen në fabrikë për të kontrolluar dhe pranuar.Të gjitha trashësitë e çelikut plotësojnë standardet.

prodhimit

Instaloni

Gjatë ndërtimit të projektit, ne caktuam një menaxher profesionist të projektit në vend për udhëzime për instalimin.

1
ndërtimi i tendës2

Përfundimi i projektit

Hotel tendë me strukturë membranore me porosi në Maldive1
Hotel tendë me strukturë membranore me porosi në Maldive3
Hotel tendë me strukturë membranore me porosi në Maldive6
Hotel tendë me strukturë membranore me porosi në Maldive6
Hotel tendë me strukturë membranore me porosi në Maldive8

LUXO TENT është një prodhues profesionist i tendave hoteliere, ne mund t'ju ndihmojmë klientintendë glamping,tendë me kube gjeodezike,shtëpi tendë safari,tendë ngjarje alumini,tenda hoteli me pamje me porosi,etj. Ne mund t'ju ofrojmë zgjidhje totale të tendave, ju lutemi na kontaktoni për të na lejuar t'ju ndihmojmë të filloni biznesin tuaj glamping!

Adresë

Nr.879, Ganghua, Distrikti Pidu, Chengdu, Kinë

E-mail

sarazeng@luxotent.com

Telefoni

+86 13880285120
+86 028-68745748

Shërbimi

7 dite ne jave
24 ore ne dite


Koha e postimit: Qershor-08-2023