Glamping Tent Hotel Resort-Tent Safari & Tenda në formë Guaska

2022, Guangdong, Kinë

tendë safari*10, tendë me guaskë deti*6, tendë poligonesh PVDF*1

Ky kamp ndodhet në një vend të bukur piktoresk në Foshan, Guangdong.Në kamp ka rafting, park ujor, park argëtimi, kamping, akomodim në tenda dhe projekte të tjera.Është një vend i mirë për udhëtime familjare gjatë fundjavave.

Ne projektuam dhe prodhuam 10 çadra safari, 6 tenda në formë guaska dhe 1 tendë poligonesh PVDF për këtë kamp.

Modeli i tendës:tendë safari --T9

Madhësia e tendës:gjatësia--7M,gjerësia--5M,lartësia--3,5M

Materiali i kornizës së tendës:tub çeliku i galvanizuar i lyer me ngjyrë kafe

Materiali i tendës:gomuar sipër -- jeshile e errët 850g pvc, pëlhurë muri -- kaki 420g kanavacë

Hapësira e brendshme:dhoma gjumi,dhomë ndenje,banjo

Kjo tendë safari është shumë e përshtatshme për përdorim në kampe të egra.Kjo tendë duket si një shtëpi, ajo mund t'ju mbajë në kontakt me natyrën duke siguruar përvojën tuaj të jetesës.

Për shkak se ky kamp ndodhet në një zonë piktoreske pyjore, ka shumë ditë me shi dhe lagështi të lartë të ajrit.Për t'u përshtatur me mjedisin përreth, ne e personalizuam posaçërisht këtë tendë safari, duke ndryshuar pamjen e bardhë origjinale në jeshile dhe kaki, dhe skeleti është lyer me kafe të errët për ta bërë ngjyrën e tendës të integrohet më shumë me mjedisin përreth.

Pëlhura e sipërme e çadrës është prej 850 g material PVC të gërvishtur me thikë, dhe muri është bërë nga kanavacë 420 g.Pëlhurat trajtohen të gjitha me trajtim profesional të papërshkueshëm nga uji dhe kundër mykut.Edhe në një mjedis të lagësht, mund të sigurojë që tenda të mos ketë myk dhe dhoma e brendshme të jetë e thatë.

Hapësira e brendshme e çadrës është 25 metra katrorë, e cila mund të akomodojë një krevat dopio dhe një banjë të integruar.Pjesa e jashtme e çadrës është një tarracë e jashtme, e cila është e përshtatshme për banim dhe pushim. Ju mund të jetoni me kohë të plotë në një tendë.

Modeli i tendës:tendë hoteli në formë guaska

Madhësia e tendës:gjatësia--9M,gjerësia--5M,lartësia--3.5M

Zona e tendës:28 m2

Materiali i kornizës së tendës:forca aliazh alumini

Materiali i tendës:gomuar sipër -- e bardhë 1050g pvdf

Materiali i brendshëm i tendës:leckë pambuku & shtresë izoluese me letër alumini

Hapësira e brendshme:dhoma gjumi,dhomë ndenje,banjo

Kjo tendë është një tendë hoteli glamping e projektuar dhe prodhuar ekskluzivisht nga ne, e cila duket si një guaskë trekëndore.Kjo tendë është e pëlqyer nga shumë klientë. Është një çadër gjysmë e përhershme dhe mund të ngrihet brenda pak ditësh.

Korniza e tendës është prej aliazh alumini, kurse pëlhura e gomuar është prej 1050g PVDF.Materialet me cilësi të lartë zgjasin shumë jetën e shërbimit të tendës - më shumë se 10 vjet.Shtresa termoizoluese është instaluar brenda çadrës, e cila jo vetëm e bën hapësirën e brendshme më të rehatshme dhe të ngrohtë, por edhe izolon në mënyrë efektive, parandalon të ftohtin dhe izolon zërin.

Me një hapësirë ​​të brendshme prej 28 metrash katrorë, dhoma e gjumit dhe banjo mund të planifikohen në mënyrë efektive, dhe hapësira e jashtme është një hapësirë ​​tarracë, e cila është shumë e përshtatshme për banim dyshe.

LUXO TENT është një prodhues profesionist i tendave hoteliere, ne mund t'ju ndihmojmë klientintendë glamping,tendë me kube gjeodezike,shtëpi tendë safari,tendë ngjarje alumini,tenda hoteli me pamje me porosi,etj. Ne mund t'ju ofrojmë zgjidhje totale të tendave, ju lutemi na kontaktoni për të na lejuar t'ju ndihmojmë të filloni biznesin tuaj glamping!

Adresë

Nr.879, Ganghua, Distrikti Pidu, Chengdu, Kinë

E-mail

sarazeng@luxotent.com

Telefoni

+86 13880285120
+86 028-68745748

Shërbimi

7 dite ne jave
24 ore ne dite


Koha e postimit: Maj-19-2023